CMF5549R900BEEA70 Vishay /Dale
  • More about CMF5549R900BEEA70 Vishay /Dale
    CMF5549R900BEEA70 Vishay /Dale
    CMF5549R900BEEA70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5549R900BEEA70 is described as RES 49.9 OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS