CMF5547R000FERE Vishay /Dale
  • More about CMF5547R000FERE Vishay /Dale
    CMF5547R000FERE Vishay /Dale
    CMF5547R000FERE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5547R000FERE is described as RES 47 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"