CMF5547K500BERE Vishay /Dale
  • More about CMF5547K500BERE Vishay /Dale
    CMF5547K500BERE Vishay /Dale
    CMF5547K500BERE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5547K500BERE is described as RES 47.5K OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK