CMF5547K000GLEB Vishay /Dale
  • More about CMF5547K000GLEB Vishay /Dale
    CMF5547K000GLEB Vishay /Dale
    CMF5547K000GLEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5547K000GLEB is described as RES 47K OHM 1/2W 2% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS