CMF55475K00BERE70 Vishay /Dale
  • More about CMF55475K00BERE70 Vishay /Dale
    CMF55475K00BERE70 Vishay /Dale
    CMF55475K00BERE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55475K00BERE70 is described as RES 475K OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS