CMF5540K000BER6 Vishay /Dale
  • More about CMF5540K000BER6 Vishay /Dale
    CMF5540K000BER6 Vishay /Dale
    CMF5540K000BER6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5540K000BER6 is described as RES 40K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH