CMF55402K00DHRE Vishay /Dale
  • More about CMF55402K00DHRE Vishay /Dale
    CMF55402K00DHRE Vishay /Dale
    CMF55402K00DHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55402K00DHRE is described as RES 402K OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM