CMF553R9000FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF553R9000FKBF Vishay /Dale
    CMF553R9000FKBF Vishay /Dale
    CMF553R9000FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF553R9000FKBF is described as RES 3.9 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK