CMF55390K00FKRE Vishay /Dale
  • More about CMF55390K00FKRE Vishay /Dale
    CMF55390K00FKRE Vishay /Dale
    CMF55390K00FKRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55390K00FKRE is described as RES 390K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE