CMF5537K400BHEA Vishay /Dale
  • More about CMF5537K400BHEA Vishay /Dale
    CMF5537K400BHEA Vishay /Dale
    CMF5537K400BHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5537K400BHEA is described as RES 37.4K OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM