CMF55374K00FHR6 Vishay /Dale
  • More about CMF55374K00FHR6 Vishay /Dale
    CMF55374K00FHR6 Vishay /Dale
    CMF55374K00FHR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55374K00FHR6 is described as RES 374K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM