CMF5530K000DHEB Vishay /Dale
  • More about CMF5530K000DHEB Vishay /Dale
    CMF5530K000DHEB Vishay /Dale
    CMF5530K000DHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5530K000DHEB is described as RES 30K OHM 1/2W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK