CMF552M2000FEBF Vishay /Dale
  • More about CMF552M2000FEBF Vishay /Dale
    CMF552M2000FEBF Vishay /Dale
    CMF552M2000FEBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF552M2000FEBF is described as RES 2.2M OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK