CMF5525K500BHRE Vishay /Dale
  • More about CMF5525K500BHRE Vishay /Dale
    CMF5525K500BHRE Vishay /Dale
    CMF5525K500BHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5525K500BHRE is described as RES 25.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM