CMF55255R00DHEA Vishay /Dale
  • More about CMF55255R00DHEA Vishay /Dale
    CMF55255R00DHEA Vishay /Dale
    CMF55255R00DHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55255R00DHEA is described as RES 255 OHM 1/2W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM