CMF55255K00DHEA Vishay /Dale
  • More about CMF55255K00DHEA Vishay /Dale
    CMF55255K00DHEA Vishay /Dale
    CMF55255K00DHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55255K00DHEA is described as RES 255K OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS