CMF5523K700BHEK Vishay /Dale
  • More about CMF5523K700BHEK Vishay /Dale
    CMF5523K700BHEK Vishay /Dale
    CMF5523K700BHEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5523K700BHEK is described as RES 23.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"