CMF55218K00BEEA70 Vishay /Dale
  • More about CMF55218K00BEEA70 Vishay /Dale
    CMF55218K00BEEA70 Vishay /Dale
    CMF55218K00BEEA70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55218K00BEEA70 is described as RES 218K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM