CMF5520K000BEEA70 Vishay /Dale
  • More about CMF5520K000BEEA70 Vishay /Dale
    CMF5520K000BEEA70 Vishay /Dale
    CMF5520K000BEEA70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5520K000BEEA70 is described as RES 20K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT