CMF551R6700FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF551R6700FKEB Vishay /Dale
    CMF551R6700FKEB Vishay /Dale
    CMF551R6700FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF551R6700FKEB is described as RES 1.67 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH