CMF551R5000FLR6 Vishay /Dale
  • More about CMF551R5000FLR6 Vishay /Dale
    CMF551R5000FLR6 Vishay /Dale
    CMF551R5000FLR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF551R5000FLR6 is described as RES 1.5 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM