CMF5515K800BEEB70 Vishay /Dale
  • More about CMF5515K800BEEB70 Vishay /Dale
    CMF5515K800BEEB70 Vishay /Dale
    CMF5515K800BEEB70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5515K800BEEB70 is described as RES 15.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE