CMF55138K00BHRE Vishay /Dale
  • More about CMF55138K00BHRE Vishay /Dale
    CMF55138K00BHRE Vishay /Dale
    CMF55138K00BHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55138K00BHRE is described as RES 138K OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM