CMF50845R00FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF50845R00FKEA Vishay /Dale
    CMF50845R00FKEA Vishay /Dale
    CMF50845R00FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF50845R00FKEA is described as RES 845 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"