CMF5036K000FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF5036K000FKEA Vishay /Dale
    CMF5036K000FKEA Vishay /Dale
    CMF5036K000FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5036K000FKEA is described as RES 36K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"