CMF50274K00FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF50274K00FKEA Vishay /Dale
    CMF50274K00FKEA Vishay /Dale
    CMF50274K00FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF50274K00FKEA is described as RES 274K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK