CMF202K5000GNRE Vishay /Dale
  • More about CMF202K5000GNRE Vishay /Dale
    CMF202K5000GNRE Vishay /Dale
    CMF202K5000GNRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF202K5000GNRE is described as RES 2.5K OHM 1W 2% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.