CMF202K0000GKRE Vishay /Dale
  • More about CMF202K0000GKRE Vishay /Dale
    CMF202K0000GKRE Vishay /Dale
    CMF202K0000GKRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF202K0000GKRE is described as RES 2K OHM 1W 2% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.