CMF071K2000JKEB Vishay /Dale
  • More about CMF071K2000JKEB Vishay /Dale
    CMF071K2000JKEB Vishay /Dale
    CMF071K2000JKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF071K2000JKEB is described as RES 1.2K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"