CA4220R8500JS73 Vishay /Dale
  • More about CA4220R8500JS73 Vishay /Dale
    CA4220R8500JS73 Vishay /Dale
    CA4220R8500JS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CA4220R8500JS73 is described as RES 0.85 OHM 8.8W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.