CA0002330R0KE05 Vishay /Dale
  • More about CA0002330R0KE05 Vishay /Dale
    CA0002330R0KE05 Vishay /Dale
    CA0002330R0KE05 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CA0002330R0KE05 is described as RES 330 OHM 2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM