CA000230R00KS73 Vishay /Dale
  • More about CA000230R00KS73 Vishay /Dale
    CA000230R00KS73 Vishay /Dale
    CA000230R00KS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CA000230R00KS73 is described as RES 30 OHM 2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"