CA0002270R0KE66 Vishay /Dale
  • More about CA0002270R0KE66 Vishay /Dale
    CA0002270R0KE66 Vishay /Dale
    CA0002270R0KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CA0002270R0KE66 is described as RES 270 OHM 2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS