CA0002150R0JE66 Vishay /Dale
  • More about CA0002150R0JE66 Vishay /Dale
    CA0002150R0JE66 Vishay /Dale
    CA0002150R0JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CA0002150R0JE66 is described as RES 150 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.