ALSR05700R0FE12 Vishay /Dale
  • More about ALSR05700R0FE12 Vishay /Dale
    ALSR05700R0FE12 Vishay /Dale
    ALSR05700R0FE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. ALSR05700R0FE12 is described as RES 700 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH