ALSR05390R0FE12 Vishay /Dale
  • More about ALSR05390R0FE12 Vishay /Dale
    ALSR05390R0FE12 Vishay /Dale
    ALSR05390R0FE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. ALSR05390R0FE12 is described as RES 390 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.