ALSR03680R0FE12 Vishay /Dale
  • More about ALSR03680R0FE12 Vishay /Dale
    ALSR03680R0FE12 Vishay /Dale
    ALSR03680R0FE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. ALSR03680R0FE12 is described as RES 680 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"