ALSR035K600JE12 Vishay /Dale
  • More about ALSR035K600JE12 Vishay /Dale
    ALSR035K600JE12 Vishay /Dale
    ALSR035K600JE12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. ALSR035K600JE12 is described as RES 5.6K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM