V150A48M500BL3 Vicor Corp
  • More about V150A48M500BL3 Vicor Corp
    V150A48M500BL3 Vicor Corp
    V150A48M500BL3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A48M500BL3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 48V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE