V150A36M500BG Vicor Corp
  • More about V150A36M500BG Vicor Corp
    V150A36M500BG Vicor Corp
    V150A36M500BG is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A36M500BG is described as CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"