V150A36M500BF2 Vicor Corp
  • More about V150A36M500BF2 Vicor Corp
    V150A36M500BF2 Vicor Corp
    V150A36M500BF2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A36M500BF2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"