MS27656T25F19PL Souriau
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27656T25F19PL Souriau
    MS27656T25F19PL Souriau
    MS27656T25F19PL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27656T25F19PL is described as CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM