MS27656T21F11PL Souriau
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27656T21F11PL Souriau
    MS27656T21F11PL Souriau
    MS27656T21F11PL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27656T21F11PL is described as CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM