MS27656T19B35PAL Souriau
  • Available: 13
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27656T19B35PAL Souriau
    MS27656T19B35PAL Souriau
    MS27656T19B35PAL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27656T19B35PAL is described as CONN RCPT HSNG MALE 66POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"