MS27656T19B32PL Souriau
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27656T19B32PL Souriau
    MS27656T19B32PL Souriau
    MS27656T19B32PL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27656T19B32PL is described as CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X