MS27656T19B11PAL Souriau
  • Available: 13
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27656T19B11PAL Souriau
    MS27656T19B11PAL Souriau
    MS27656T19B11PAL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27656T19B11PAL is described as CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V