MS27508E18B32SB-LC Souriau
  • More about MS27508E18B32SB-LC Souriau
    MS27508E18B32SB-LC Souriau
    MS27508E18B32SB-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27508E18B32SB-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Souriau
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM