MS27473T22Z55SA-LC Souriau
  • More about MS27473T22Z55SA-LC Souriau
    MS27473T22Z55SA-LC Souriau
    MS27473T22Z55SA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27473T22Z55SA-LC is described as CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK