MS27468T25F61SL Souriau
  • More about MS27468T25F61SL Souriau
    MS27468T25F61SL Souriau
    MS27468T25F61SL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27468T25F61SL is described as CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM