MS27468T25B24SAL Souriau
  • Available: 16
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27468T25B24SAL Souriau
    MS27468T25B24SAL Souriau
    MS27468T25B24SAL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27468T25B24SAL is described as CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS